Послуги

Кафе-бар


cafe-1 cafe-2 cafe-3 cafe-1 cafe-2 cafe-3

Медичні послуги


Водні процедури


Підводний душ – масаж
Підводний душ-масаж - одна з найбільш поширених і улюблених пацієнтами бальнеологічних процедур. На тіло пацієнта, зануреного в ванну, діють струменем води під тиском, що надає масажує дію.
Гідролазерний масаж
Гідролазерний душ - це корисна і приємна процедура для чоловіків і жінок, яка використовується для поліпшення зовнішнього вигляду або для оздоровлення організму.
Ванни «Бішофіт»
Ванни з бішофітом популярні в різних закладах санаторно-оздоровчого типу. При високій результативності та широкому спектрі показань, вони вигідно відрізняються невисокою вартістю, доступною всім верствам населення.
Перлинно-вихрова ванна
Перлинні ванни застосовуються при захворюваннях центральної і периферичної нервової систем, так як вони знижують збудливість, мають заспокійливу дію на нервову систему, зменшують больові відчуття і відновлюють нервову регуляцію м'язів.
Перлинно-вихрова ванна + хвоя або Бішофіт
Лікувальна дія мінеральної води посилюється додаванням до неї різних лікарських засобів - «Бішофіт Полтавський», пелоідобішофіт, рідкий концентрат хвої, сірки, валеріани, розмарину, концентрат для дерматологічної ванни, розчин йодоброма, розчин радону.
Циркулярний душ
Доведено, що даний вид душу стимулює спинний і головний мозок, тим самим зміцнюючи серцево-судинну систему, підсилюючи імунітет, сприяє загартовуванню організму, а також підвищує загальний тонус людини.
Хвойні ванни
Незамінний засіб для людей, які страждають від хвороб серцево-судинної системи, дихальної та нервової системи. Крім механічного та температурного впливу, хвойний екстракт також надає і хімічний вплив на організм, так як в його склад входить безліч мікроелементів, вітамін В, ефірні масла, дубильні речовини, антоціанові речовини і алкалоїди.

Фізіотерапевтичний кабінет


Прийом лікаря
Основна робота практикуючого лікаря полягає в запобіганні, розпізнанні і лікуванні захворювань і травм. Це досягається шляхом постійного підвищення кваліфікації і вдосконалення лікарської майстерності
СКТ ( Кисневі пінки )
Всі перераховані вище проблеми зі здоров'ям можуть бути як наслідок від нестачі кисню в організмі. Це явище називається гіпоксією або кисневим голодуванням. Щоб поліпшити самопочуття і зовнішній вигляд, а також збільшити працездатність, рекомендується періодично проводити процедуру оксигенацію, або, висловлюючись простою мовою, насичувати організм киснем.
Дарсонваль
Дарсонваль - апарат, який проводить лікувальну дію на організм за допомогою імпульсних змінних електричних струмів високої частоти і напруги, і названий так на честь французького вченого Жака Арсена д `Арсонваль. Початок його застосування відноситься до кінця ХІХ-го століття і, незважаючи на це, залишається актуальним по сьогоднішній день, внаслідок своєї ефективності та доступності.
Магнітотерапія
Магнітотерапія - це популярний фізіотерапевтичний прийом, заснований на впливі низькочастотних магнітних полів змінного або постійного дії на проблемну зону організму. Використовується в лікувально-профілактичних цілях в якості базового, що доповнює методу або в якості альтернативи медикаментозної терапії.
Ампліпульстерапія
Ампліпульстерапія в санаторії проводиться за допомогою спеціальних апаратів, що генерують електрострум, і електродів, які розміщують на проблемну ділянку тіла.
Діадинамічні токи
Диадинамические струми - метод лікувального впливу на організм діадинамічними імпульсними струмами. Найбільш характерним клінічним ефектом дії диадинамических струмів є знеболюючий.
Ультразвук-терапія
Ультразвукова терапія (скорочено УЗТ)— це лікування за допомогою сучасного апарату, що випромінює ультразвукові хвилі різної частоти. Вони викликають стиснення і розтягнення тканин, тим самим стимулюючи відновлювальні процеси.
Гальванізація
Гальванізація - один з найбільш ефективних і поширених методів фізіотерапевтичного впливу на організм. Позитивний терапевтичний ефект, від дії процедури, досягається за рахунок гальванічного (постійного) струму мінімальної сили.
Озокеритотерапія
Озокеритотерапія - методика лікування, що відноситься до теплолікування, яка, нарівні з парафінотерапією, використовується в пансіонаті з лікуванням Сосновий Бор. На цій сторінці наведено інформацію про суть методу, показання та протипоказання до його використання.
Флюктуоризація
Флюктуоризація - застосування з лікувальною метою змінного, частково або повністю випрямленого струму низької напруги (до 100 В) з хаотично змінюються (до 2000 Гц) частотою і амплітудою (до 3 мА / см2).
Інтерференцтерапія
Інтерференцтерапія - це один з методів електротерапії, що полягає в застосуванні синусоїдальних струмів середньої і низької частот. Він схожий з Ампліпульстерапія, так як це теж один з методів низькочастотної електротерапії.
Фіточай (асортимент)
Трав'яний, або квітковий чай, або фіточай, або тиза - напій, що отримується при заварюванні кип'ятком плодів, квіток, стебел або коріння рослин, які містять кофеїну.
Інгаляції
Метод введення лікарських засобів, заснований на вдиханні газу, пари або диму. Інгаляція буває природною (на морських курортах, в лісі) і штучної, із застосуванням спеціальних пристроїв-розпилювачів - інгаляторів.

Кабінети ручного масажу


cafe-1 cafe-3 cafe-1 cafe-2
cafe-1 cafe-3 cafe-1 cafe-2